Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut-al lehet “nagy pénzt”...

Revolut-al lehet “nagy pénzt” csinálni?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul, hogy a Revolut appal, lehet-e olyan formában nagy pénzt csinálni, ha részvényt vesz az ember?

PL. Ha veszek 50 ezerért részvényt, meg tud duplázódni az összeg eladáskor adott esetben?



2022. okt. 19. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen tőzsdei kereskedelmi platformmal lehet "nagy pénzt" csinálni, vagy akár elbukni is.


A Revolut nem kifejezetten jó platform kereskedni, elég nagy sápot vonnak le, nincs TBSZ opció, stb stb. Én csak annyikat szoktam befektetni rajta, hogy ha tudom hogy kelleni fog valamennyi KP (mert mondjuk nem kapok kifizetéseket egy ideig) akkor ne készpénzben álljon.

2022. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, és nagy pénzt bukni is.
2022. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. Ugyan olyan tőzsde mint a többi.
2022. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 50 ezerből akár 1 millát is! Pl a facebook részvények ára 10 év alatt a 20-szorosára nőtt!
2022. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Igen, de nagyobb az esély rá, hogy mindent elbukj.
2022. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
#5 minél nagyobb? Ugyan azon a részvényen ugyan akkorát nyer vagy bukik mindenhol. Nem arról szólt a kérdés, hogy jó-e a tőzsde hanem hogy a revolut jobb-e mint a többi.
2022. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!