Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet megállítani...

Hogyan lehet megállítani azt,hogy ne vonják le az OTP-s számlámról a biztosítást amit a férjemre sóztak a tescoban?

Figyelt kérdés
A tescoban a férjemre sóztak 2 biztosítást is amit ebben a hónapban már vontak is a számláról. 1 Ft helyett ami elvileg 3 hónapig lett volna a havi díja 9000 Ft-ot vontak a 2 biztosításra,ami ráadásul üti is egymást. Tehát mind2 teljesen felesleges. A lemondást elküldtem nekik,de nem engedik felmondani a szerződést jövő év szeptember 1.-jéig. Tehát meg szeretném akadályozni,hogy levonják a számlámról. Így majd szépen díjnemfizetés miatt megszünik. De hogyan tudom ezt megtenni? OTP vonalát már 1 órája tartom várok a kezelőre... Van Net Bankom mindenem. El lehet esetleg azon keresztül intézni? Köszönöm ha valaki érdemben tud válaszolni...
2022. okt. 20. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2022. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincs csoportos beszedés. Automatikus kártyás lehívás van rá állítva. És azt az OTP nem tudja megállítani. Viszont azt nem ajánlották fel,hogy tiltassam le a kártyát. De köszönöm a hasznos tanácsokat. Hétfőn újra hívom az Otp-t. Rákérdezek erre a kártyaletiltásra. Aki pedig azt mondja balek a férjem. Jót akart ezzel a családi csomaggal és baleset biztosítással. Azt mondták,hogy azonnal 3000 clubcard pontot kap a clubkártyára. 3 hónapig 10 Ft-ot kellett volna fizetni. Vagyis így mondták. Majd a 4. Hónaptól a havidíjat ami minden hónapban jóvá íródik a club kártyán. Azért felháborító az egész,mert augusztus 11én kötötte a biztiket és már vonták a havidíjat,plusz semmi nem íródott jóvá a club kártyán így levásárolni se tudjuk a befizetett összeget.
2022. okt. 21. 22:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor fogyasztovedelemhez is fordulhatnatok.
2022. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!