Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet megállítani...

Hogyan lehet megállítani azt,hogy ne vonják le az OTP-s számlámról a biztosítást amit a férjemre sóztak a tescoban?

Figyelt kérdés
A tescoban a férjemre sóztak 2 biztosítást is amit ebben a hónapban már vontak is a számláról. 1 Ft helyett ami elvileg 3 hónapig lett volna a havi díja 9000 Ft-ot vontak a 2 biztosításra,ami ráadásul üti is egymást. Tehát mind2 teljesen felesleges. A lemondást elküldtem nekik,de nem engedik felmondani a szerződést jövő év szeptember 1.-jéig. Tehát meg szeretném akadályozni,hogy levonják a számlámról. Így majd szépen díjnemfizetés miatt megszünik. De hogyan tudom ezt megtenni? OTP vonalát már 1 órája tartom várok a kezelőre... Van Net Bankom mindenem. El lehet esetleg azon keresztül intézni? Köszönöm ha valaki érdemben tud válaszolni...
2022. okt. 20. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nyiss egy másik bankban folyószámlát és utaltasd oda a fizetésed azt otp-st meg nullázd le. Nem lesz miből vonni.
2022. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Netbankban egyszerűen töröld a csoportos beszedést és kész.
2022. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos innen megy a lakáshitelünk. Ezt a számlát megszüntetni nem lehet...

:(

2022. okt. 20. 17:22
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Befizeted személyesen a bankban a hitelt.
2022. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan hitelünk van amit 10 éve kötöttünk és csak számláról csoportos átutalással lehet kiegyenlíteni. A hitelhez tartozó számlaszámot pedig nem lehet megszüntetni. Az OTP-vel most tettem le a telefont. Nincs csoportos megbízás a tesco biztosítótól.Úgy vonták le a számlánkról mintha bármi egyéb vásárláshoz használtam volna a kártyám Egyenlőre nem tudnak segíteni Ők sem...
2022. okt. 20. 17:37
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát akkor nincs más, ki kell fizetni amit rásóztak a férjedre.

Amúgy a tesco engem is átvert egy media markt hitellel. Minden papírt megírtunk, aztán postán küldték ki a szerződést és akkor szembesültem vele, hogy egy hitelkártyát sóztak rám az árúhitel helyett. Patkány egy cég ez a tesco. Megtanítottak rá, hogy senkivel nem szabad leállni ott beszélni, mert átvernek.

2022. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Le kell tiltani a kártyát és újat igényelni. Akkor nem tudják levonni.
2022. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát elég nagy balek lehet a férjed, már nem azért...
2022. okt. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Oriasi tevedesben van aki azt hiszi nem lehet levonni ha kartyat cserel vagy nincs rajta penz. Ha epp nincs penz a szamlan amikor levonnak akkor nyilvan aznap nem tudja lemondani, de beall a fuggo tetelek koze es amint penz kerul ra egybol leszedik. Nekem van hitel biztositasom es baleaetbiztositasom az otpnel, volt olyan hogy nem volt penz a szamlamon amikor lekartak vonni, aztan amint napokkal kesobb betettem egy 10est a számlámra, az egyenleg egyből keveaebb lett, mert azonnal levontak.
2022. okt. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9: A saját bankod nyilván le tudja vonni a számládról, de a kérdezőnek Tesco biztosítása van. Ott vagy csoportos beszedéssel vagy online bankkártyás tranzakcióval tudják csak levonni a pénzt. A kérdező szerint nincs csoportos beszedés beállítva, tehát a kártyán keresztül ment a tranzakció. Márpedig akkor ha a kártyát letiltja, akkor nem fogják tudni levonni.
2022. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!