Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik részvényt ajánlanátok...

Melyik részvényt ajánlanátok a Bét-ről?

Figyelt kérdés
Melyik magyar részvényből lenne érdemes vásárolni és miért? Főként hozzáértők tanácsára lenne szükségem, kb. 1,5 millió ft-ot szeretnék befektetni, minimum 5-10 évre.

2022. okt. 17. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Korábban MOL és OTP volt Magyarország húzóágazata, jelenleg jó áron van, de sok a bizonytalanság. Egyszerre semmiképpen nem tenném bele összes pénzem, inkább havonta, rendszeresen valamennyit.
2022. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

BÉT-en nem sok olyan részvény van, amit ér valamit is. OTP, MOL, Telekom, Richter, Kulcs-Soft.

Ezek közül csak Telekomot és Kulcs-Soft-ot vennék (OTP: a NER része, MOL: az olaj jövője bizonytalan + a jelene is kérdéses), leginkább USA részvényben érdemes gondolkodni szerintem.

2022. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4IG
2022. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dávid ***** válasza:

Pontosan egyetértek. a MOL rövidtávon sokat hozhat, de az olajat (benzines autókat) ki akarjuk vezetni.


az OTP-re veszélyt jelenthet a Revolut,a Wise, de még mindig értékes éga hitelállományok miatt.


Én Richterbe fektettem, gyógyszerre mindig szükség lesz, ha meg véget ér a háború, az árfolyam az orosz piaci kitettség miatt emelkedni fog. Már ha véget ér valaha.


A Telekomot talán felválthatja egy FB, egy Skype vagy valami hasonló. Ahogy sms-t sem ír már senki, a telefonos (nem netes) hívásoknak sem látom a jövőjét.

2023. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!