Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » UniCredit bank vélemények?

UniCredit bank vélemények?

Figyelt kérdés
Bankmonitoron keresztül igen kedvezőnek tűnik a 3 évig ingyenes bankszámla, illetve a babaváró hitel mellé is 150.000 Ft jóváírást adnak. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen tapasztalatok vannak a bankkal kapcsolatban, milyen a rendszerük, a költségek, stb.

2022. okt. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

12 eve Unicredites vagyok. Amilyen jo volt regen olyan sz.r lett most.

Volt szemelyi kolcsonom naluk amit rendesen fizettem ugy hogy levontak a szamlamrol. Egyik honapba 50 ezer helyett 150 ezret vontak le majd megmagyaraztak hogy magasok voltak a kamatok aztan utana hivtak hogy miert nem fizettem mar 60 napja a hitelt es azota is tart most a panaszbejelntes kivizsgalasa mert "rendszer hiba tortent naluk".

Lekezloek es hulyenek neznek. Szamlavezetes draga utalasert fizetned kell penz levetelert fizetned kell multhonaoban 6 penzlevetelert 7 ezer forintot fizettem.

Ha teheted ne menj Unicredithez vannak jobb bankok de tenyleg.

2022. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég lettem Unicredit -es, mert náluk volt a legkedvezőbb a babaváró, és a lakáshitel. Egyelőre nincs negatív tapasztalatom, a lakáshitelt 4 hét alatt folyósították, pedig riogattak sokan azzal, hogy a leglassabb bank.
2022. okt. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak negatív tapasztalatom van az UniCredittel. A munkahelyem céges számlája volt náluk, katasztrófa az egész...
2022. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zöld hitelt akartam ott felvenni. Elfogyott a keret, mire engedélyezték volna a hitelt, míg az OTP-nél rág átfutott volna és akkor nem bukok több millió Ft-ot. Röviden ennyi.
2022. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok Személyi kölcsönt igényeltem az unicredit banktol szerzödés kötekor mekkora esély van a Hitelre?, vagy ez Már átt ment egy bírálaton s azért kötöttek szerzödest? Válaszokat köszönöm
2022. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is lakáshitel miatt lettem unicredites. Pozitívum, hogy itt volt a legolcsóbb a lakáshitel, negatívum, hogy alig van fiókjuk ezért a személyes ügyintézés nehezebb. Az appjuk viszont elég jó, áttekinthető minden. A többi szolgáltatás díját nem ismerem náluk, max havonta egyszer utalok, gondolom az mindenhol ingyenes.
2022. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-os utana is elutasithatnak. En megkotottem a szerzodest veluk alairtam mindent 5 millio szemelyi kolcson lett volna havi netto 600 ezer az igazolt jovedelem es indok nelkul elutasitottak. Raiffasennel 2 nap alatt megkaptam. Teszem hozza 12 eve Unicredites voltam soha 1x-se volt meg csak tartozasom se a szamlamon. De sok sikert neked
2022. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!