Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az UniCredit bank tényleg...

Az UniCredit bank tényleg ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Egy sima fizetési számlát szeretnék náluk nyitni ami most elvileg 3 évig többé kevésbé díjmentes, a kondíciós lista alapján valóban egész jók a feltételek az akciós időszakra, van befizető atm, viszonylag jó lefedettség, apple/google pay, viszont minden lehetséges fórumon csak panaszkodást olvasok a bankról valóban ennyire gáz?

2021. dec. 20. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az index fórumon van unicredit topik. Regisztrálj és ott kérdezz.

Ott kevésbé trollkodnak mint itt és elég pontos válaszokat lehet kapni.

Én ugyan másik bank kapcsán de ezt tapasztaltam.

2021. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ennyire rossz. Drága és rossz.
2021. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott van számlám és lakáshitelem. Szerintem annyira nem gáz, különösebb bajom nincs velük. A fióki ügyintézés nem szimpi, de az ritkán kell.
2021. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Igen.Nagyon nagy káosz van az unicredit banknál.Egyre többen tapasztalják.
2021. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az említett Index Fórum tényleg megér egy misét. Javaslom, hogy nézd meg illetve ott kérdezz inkább!
2021. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófa... Szeretnék is mielőbb szabadulni tőlük. Párom már lépett. Ő ment oda, mert jó lehetőség volt akkoriban, aztán... Privát mesélek...
2022. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!