Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Free Revolut account esetén...

Free Revolut account esetén voltaképp ki fizeti a révészt? Mi ebben a jó a revolutnak?

Figyelt kérdés

Szóval pénzt töltök fel a revolut egyenlegemre, majd az ő virtuális kártyájukkal fizetgetek a neten. nem épp nagy összegeket, de akkor is- ebben mi a biznisz a revoltunak? Mert ami kis szar pénzt oda feltöltök (max 10-20.000 ft) az el is megy napok alatt.

Ők meg adják alá az infrastruktúrát. Ez NEKEM jó de miért jó NEKIK? MI benne a biznisz nekik?


2022. szept. 28. 14:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"Akkor hogyhogy 10 ezer forintokon rettegsz a Revolutnál?"


Hol írtam én ilyet hogy rettegek? HM? Idézd már be! Várom

2022. szept. 28. 19:58
 22/23 anonim ***** válasza:
51%

Mert ha ez így működne, akkor milliárdos lennél, és nem egy idióta aki itt hőzöng ok nélkül a Revoluton, ami eddig csak pozitív élményt okozott neki, de megkeseredett lúzerként kénytelen vagy azon gondolkodni hol vernek át, és előre utálni az egészet, bár saját rossz élményed nem vagy hajlandó megosztani, mert gondolom nincs. Ha van, hallgatom.

Nem írtad, hanem feltételeztem, hogy nem vagy milliárdos ingatlan mágnás, ha még a sajnálod kiadni egy ebéd árát a pénzügyi prémium pénzügyi szolgáltatásokra havonta, ami ha csak annyi pénzt mozgatsz ami egy külföldi nyaralásra kell, már visszahozta az árát éves szinten. Számold ki bátran.


"Hol írtam én ilyet hogy rettegek? HM? Idézd már be! Várom"

Itt: "Én meg 10.000 ft-ot is kétszer meggondolom hogy rájuk bízzak-e mert nincs meg a BIZALOM!!"


A stílusból vegyél vissza, nem az oviban vagy.

2022. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
39%
Ez hamar eszkalálódott onnan, hogy a csávó izgul a revoluton 4500 ft-os tételeken oda, hogy tizmilliókat kaszál ingatlan businesseken :D
2022. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!