Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Free Revolut account esetén...

Free Revolut account esetén voltaképp ki fizeti a révészt? Mi ebben a jó a revolutnak?

Figyelt kérdés

Szóval pénzt töltök fel a revolut egyenlegemre, majd az ő virtuális kártyájukkal fizetgetek a neten. nem épp nagy összegeket, de akkor is- ebben mi a biznisz a revoltunak? Mert ami kis szar pénzt oda feltöltök (max 10-20.000 ft) az el is megy napok alatt.

Ők meg adják alá az infrastruktúrát. Ez NEKEM jó de miért jó NEKIK? MI benne a biznisz nekik?


2022. szept. 28. 14:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

1. Amikor te kártyával fizetsz akkor a kereskedő keményen fizet érte, %okat...

2. Ha pénzt válasz rajta (a felhasználók 99%a ezt teszi) azon szintén keresnek

3. A revolut bízik benne, hogy idővel akár prémium elofizeto leszel

2022. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

"2. Ha pénzt válasz rajta (a felhasználók 99%a ezt teszi) azon szintén keresnek"


Hát nem tom más mit vált én ft-ot töltök fel és ft-ban is fizetek hazai webshopokban...



és eszem ágában sincs prémium lenni addig érdekel az egész amíg inygen van, ha már 5 ft-ba is kerül onnantól felejtős

2022. szept. 28. 14:28
 3/23 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted mi át üzleti modell - hát ez. Rád nem igaz, de a felhasználók 90%ara igen, akkor működik.
2022. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor inkább így kérdezem: ha én (pl.) 4550 ft-ért veszek valamit és revoluttal fizetek akkor az nekem tényleg csak 4550 ft-ba kerül és egy fillérrel se többe?
2022. szept. 28. 14:31
 5/23 anonim ***** válasza:
Neked igen :)
2022. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
akkor jó más engem nem érdekel...
2022. szept. 28. 14:42
 7/23 A kérdező kommentje:

és akkor mondjuk az X webshop megszívja ha rendelek egy filléres dolgot ami szállítással együtt is csak 2000 ft és revoluttal fizetek???


mert annyiba van nekik a járulékos ktg hogy az 1000 ft-os termék haszna árrése el is apadt?

2022. szept. 28. 14:45
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Azon keres, hogy en pl ingyen kezdtem hasznalni, mar premium vagyok, milliokat tartok ott es valtok rajta, stb.


Illetve az egyik cégem is revoluttal bankol.


Csoro diakokon akik a zsebpenzuket toltogetik ra nyilvan nem szakitanak semmit.

2022. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A webshopot nem kell félteni a tranzakciós költségeket be vannak építve az arakba...
2022. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
52%

"Csoro diakokon akik a zsebpenzuket toltogetik ra"


Én rég nem vagyok diák az 52 évemmel és rég nem a zsebpénzem töltögetem rá, de eszemben sincs a litván devizakülföldi cégre 10-20.000-nél többet rábízni.

Eszemben sincs.


Főleg ezek után nincs!


[link]


Még azt is meggondolom a szaros 10.000-et náluk hagyjam-e!

2022. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!