Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Free Revolut account esetén...

Free Revolut account esetén voltaképp ki fizeti a révészt? Mi ebben a jó a revolutnak?

Figyelt kérdés

Szóval pénzt töltök fel a revolut egyenlegemre, majd az ő virtuális kártyájukkal fizetgetek a neten. nem épp nagy összegeket, de akkor is- ebben mi a biznisz a revoltunak? Mert ami kis szar pénzt oda feltöltök (max 10-20.000 ft) az el is megy napok alatt.

Ők meg adják alá az infrastruktúrát. Ez NEKEM jó de miért jó NEKIK? MI benne a biznisz nekik?


2022. szept. 28. 14:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
Ez kB minden nagyobb céggel - köztük az összes magyar bankkal megtortent már...
2022. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

#10


Ez ezer cegnel megtortent mar. Csak olyan adatok szivarogtak ki amit a tobbseg onkent megoszt a facebook profiljan, es ez a nagy breach a revolut ugyfelek 0.2 százalékát erintette.


De persze fizest nyugodtan a jattot a bankoknak. Én a kisebbik cégemmel éves szinten több mint 1M forintot spórolok a revoluttal a banki koltsegeken.

Szemelyesen is hasonlo, talan 700-900k kozott van per év.


Mindenki másnak ott az ótépé.

2022. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Én a kisebbik cégemmel éves szinten több mint 1M forintot spórolok a revoluttal a banki koltsegeken."


Hajrá . Én meg 10.000 ft-ot is kétszer meggondolom hogy rájuk bízzak-e mert nincs meg a BIZALOM!!


nem megy túl bonyoltult képlet.

2022. szept. 28. 19:25
 14/23 anonim ***** válasza:
36%

És miért nincs? Talán személyes rossz tapasztalat? Miért nincs meg a bizalom?


Komolyan érdekel. Ez a Revolut-para valami pszichológiai esettanulmány lehetne hazánkban. Szerintem a kórkép tulajdonosainak a halmaza erősen átfed azokkal akik szerint a magyar állampapír egy jó befektetés, illetve azokkal akik a facebookon az "Élet Iskolájában" tanultak.

2022. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"illetve azokkal akik a facebookon az "Élet Iskolájában" tanultak."

NIncs és soha nem is volt face-m.


"a magyar állampapír egy jó befektetés"


A magyar állampapír egy jó befektetés. valóban. de még jobb megvenni egy ingatlan kicsit kipofozni és egy évvel később 20 millióval többért eladni.

(igen, megcsináltam...)

5 misi volt a felújítás amit ugye nem én végeztem csak felfogadtam a szakit, így egy év alatt nulla munkával 15 misit szedtem be.

2022. szept. 28. 19:44
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

A magyar állampapír a világ második legrosszabbbul teljesítő állampapírja volt majdnem minden évben. Idén konkrétan úgy 30%ot buktál rajta a reál infláció miatt. Valóban remek. Nem lepődtem meg rajtad. :D


Viszont a kérdésemre nem válaszoltál: Talán személyes rossz tapasztalat? Miért nincs meg a bizalom?

Vagy csak félsz a gyíklényektől? Lehet én is az vagyok, vigyázz.

2022. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Idén konkrétan úgy 30%ot buktál rajta a reál infláció miatt"


Az elárulod madár, honnan tudod hogy én emiatt egy fillért is buktam? hogy nekem 1 ft-om is van /volt állampapírban? Hm? Várom a választ.

2022. szept. 28. 19:54
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

Az ingatlanbefektetéssel pedig ügyes vagy. Persze a különbözetre jó erőset kell ilyenkor adózni.

Na meg akkor mi tart vissza attól, hogy a tökéletes tervedet, ami nyilván másoknak nem jutott még eszébe, replikáld? Hogyhogy nem vettél belőle utána két lakást, amit 30M profittal megpörgetsz egy év alatt, amiből hármat tudsz venni következő évben 45M profittal, harmadik évben 5 lakás 75M profittal, és igy tovább. Ha 10 éve nyomod, akkor már kb 30 lakást pörgetsz évi 500M profittal. Akkor hogyhogy 10 ezer forintokon rettegsz a Revolutnál?

2022. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Viszont a kérdésemre nem válaszoltál: Talán személyes rossz tapasztalat? Miért nincs meg a bizalom?


Vagy csak félsz a gyíklényektől? Lehet én is az vagyok, vigyázz.

2022. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"? Hogyhogy nem vettél belőle utána két lakást, "


Hol írtam hogy nem vettem hm? Madár idézd már be!


(nem, nem vettem... de hol írtam én ilyet? Hm? Idézd már be!! Madár)

2022. szept. 28. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!