Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A mostani inflációval a...

A mostani inflációval a pénzügyi analfabéták jártak jól?

Figyelt kérdés
befektetni semmibe sem lehet már ami értékálló, akinek van megtakarítása így vagy úgy de megeszi az infláció. Aki pedig állandóan elköltötte a pénzét arra meg hatástalan az infláció, mert nincs megtakarítása.
2022. szept. 7. 21:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

"Na itt làtszik, hogy semmit nem értesz hozzá, csak kérődzöl. A stablecoinnak sokkal több opciója van betenni kamatozó cuccokba akár egy kriptotőzsdén, mint egy sima dollárt."


Imádom, hogy egy válasz után egyből nekiáll személyeskedni egy nulla százalékos kis takonypóc :D

Akkor részemről én is zárom itt, mert nincs értelme így.

2022. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%

#20


"Ha vett volna ugyanezért a pénzért xy coin helyett sima készpénzben dollárt" - írtad te. Erre válaszul írtam, hogy nem, egyáltalán nem, mert a stablecoin 12%os éves kamatot hoz, ellenben azzal ha simán csak dollárod van, ami 0-t. Erre most elkezdesz arról hadoválni, hogy oké, kapsz 12%-ot, de ahhoz kockázatos befektetés kell. Teljesen hiteltelen vagy, mert nincs is álláspontod, hanem mindig akkor váltasz témát amikor az előzőben sarokba szorítottak. A stablecoin nem kockázatos befektetés, mert az árfolyamat nem változik. Amit te írsz, ott az árfolyam növekedésbők fakadhatna profit. Természetesen tisztában vagyok a tőzsde működésével, van TBSZ számlám ETF befektetésekkel, van ingatlanom, stb, de most nem erről volt szó.

2022. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22%

"egy nulla százalékos kis takonypóc :D"


Mekkora szánalom már százalékra verni. Ezen az oldalon a sok pénzügyi analfabéta mindent lepontoz, ha valaki kicsit is előrébb tart az adott személynél. Itt a százalék meg az értékelés nem a valasz hasznosságát méri, hanem a sok gyökér ezen éli ki a frusztrációit. Erre max a kis taknyok verik, hogy hány százalékuk van, bizonyos értelmi szintet meghaladva már nem is akarsz megfelelni senkinek, nyugodtan le büdös gyökerezed az egész oldalt, mert tudod, hogy úgyis mindegy mit írsz, betetalál a sok barom. 🤡

2022. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%

#23


Na, én pont így voltam a te kedves soraiddal.... 😃

2022. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!