Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes euró alapú bankszá...

Hol érdemes euró alapú bankszámlát nyitni?

Figyelt kérdés

Melyik banknál lehet a legkedvezőbb a kezelési költség és hasonlók?

Válaszokat köszönöm!



2022. aug. 20. 18:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
25%

#30: Mondta valaki, hogy az Erste-nél kell váltani? A Forint számládról kártyával topup-olsz Revolutra, vagy beutalsz Wise-ra, ott átváltod EUR-ra, majd kiutalod Erste vagy Raiffeisen devizaszámlára. Így teljesen mindegy, hogy hogy vált a bankod, a biztonságos tárolás a lényeg. Illetve ha szükséged van a pénzre, átkapcsolod a bankkártyát a devizaszámlára és EUR-ban feltöltöd újra Revolutra.

Szerintem te összekavarod az Erste Investment értékpapírszámlát és az Erste Bank devizaszámlát. Én az Erste Bank devizaszámlájáról beszéltem.

2022. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
69%
#31 Revolutról Erste számlára milyen feltételekkel tudok utalni? Van valamilyen tranzakciós díja? Két hónapja használok Revolutot, ezt a funkciót még nem használtam.
2022. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30%
#31 nagyszerű, legalább fizetheti a tranzakciós adót
2022. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
56%

#32: Az észszerűség határain belül nincs limit, ingyen tudsz Revolutról utalni. (SEPA utalás)

#33: Miért? A jelenlegi szabályok szerint a kártyás topup Revolutra ingyenes, az onnan való utalás szintén ingyenes.

2022. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!