Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Khr lista miert nem enged at?...

Khr lista miert nem enged at? Hogyan tudom kideriteni?

Figyelt kérdés
Hitelugyintezes folyamatosan megszakad a khr lista miatt, elmeletileg nem jutok ott tovabb, probaltam szemelyesen es online is, de ugyanez a gond. Soha nem volt hitelem, lehetetlen, egyszeruen keptelenseg hogy adossagom legyen. Tenyleg 100000%. Megcsak reszletre sem vasaroltam soha semmit. Hogyan tudom kideriteni hogy mi az oka annak hogy a KHR listan elakadok? Valahol meg tudom nezni hogy konkretan mi a baj? Mar az agyamra megy, es sehol sem talalni rendes infot errol, vagy csak en kerultem el.

2022. júl. 6. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj teljes KHR jelenetést a bankodban, díjmentes.
2022. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehat besetalok az OTP-be es kerek egy ilyet, ennyi?
2022. júl. 8. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már besétálsz az OTP-be, a KHR jelentés lekérése mellett azt is nézesd meg, nem szerepelsz-e belső tiltó listán?
2022. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka hogyha tilto lista vagyok? Csak mert soha nem volt semmi hitelem, de semmi tenyleg.
2022. júl. 8. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan elfelejtett folyószámlád sem volt, aminek a számlavezetési díját évekig nem rendezted?
2022. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ma ugyanígy jártam. OTP-nel szerettem volna szemelyi kölcsönt felvenni megakadt a KHR listan. Nekem volt egy mediamarktos vásárlásom hitelre meg anno, és a hitelkártya biztosítást nem fizettem be. Összegyűlt belőle 70.000ft. Azt egy összegben visszafizettem. Most lekertem a KHR listám, aztán kiderül az-e a probléma. Én sem értem hiszem ezen kívül más hitelem sosem volt.
2022. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd irdd le a fejlemenyt pls hogy mi lett ezutan
2022. júl. 15. 19:58
 8/8 anonim válasza:
sziasztok Pasziv KHR-el Kapott màr valaki személyi Kölcsönt Az Otp Banktol?
2022. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!