Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit tudtatok alkudni a...

Mennyit tudtatok alkudni a lakás árából, amikor vettétek az ingatlant? Nyilván egy 30-40 milliós lakásból többet engednek, de kb %-ban mennyi volt az annyi?

Figyelt kérdés
Van egy lakás, jövő hét végén megyek megnézni, 20 millióra tartja az eladó. Használt, de felújított lakás Nyíregyházán. Szeretnék belőle pár 100 ezer ftot alkudni, hogy akár 40%-ra kijöjjek önerő tekintetében. Önerőm 7.5 millió, szóval bőven a kritikus 30% felett vagyok. Nettó 260 ezer ft, ez itt a nettó 225 ös átlagos képest jónak számít. 35 F.
2022. ápr. 17. 12:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem. Én hitelszakértővel mentem a bankba. Plusz ingatlanostól vettem. Azt mondták hogy elég sok lakást adnak el és az értékbecslő nem nagyon szokott kötekedni. Nekem pont annyit írt a papírra mint a vételár.
2022. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ma vették meg végül a 20.5,re meghirdetett lakásomat.

19.5m az ingatlan plusz 810.000+ áfa a berendezések.


Szóval össszességében még többet is fizetnek 20 milliótól a vevők.

2022. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!