Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vonhatnak még le plusz pénzt...

Vonhatnak még le plusz pénzt a kártyámról?

Figyelt kérdés

Sajna az alábbi oldal kínálatának bedőltem: [link]

begadtam pár adatomat, le is vontak párszáz ft pénzt, vonhatnak még le későbbiek folyamán? VAgy hogy tudom blokkolni a számlámat??



2022. ápr. 3. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen adatot adtál meg?

Ha én kártyáról fizetek, előtte jön a telefonra sms

Tehát az engedélyem nélkül nem tudnak vonni egy fityinget sem.

2022. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azokat az adatokat, amiket egy egyenlegfeltöltésnél is szoktak kérni. Mondjuk én is kapok sms-t utalás előtt...
2022. ápr. 3. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire adtál felhatalmazást.

Ha előfizettél valamire, akkor le fogja vonni a következő hónapot is, külön sms nélkül

2022. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem fizettem elő elvileg semmire, vásárolni szerettem volna egy elektormos rollert.
2022. ápr. 3. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Bakker, amit belinkeltél fb oldal, az első bejegyzés alatt az automatikusan megjelenő 1db hsz linkeli ezt a cikket: [link]


Találd már ki, hogy megérné-e tiltatni a kártyádat mondjuk ebben a percben?

2022. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a bemásolt link már csak az eset után jelent meg....
2022. ápr. 3. 20:07
 7/11 A kérdező kommentje:
hogy tiltsam le? Ahhoz nem kellene az otp hozzájárulása? amúgy mikor oldhatnám fel a letiltást? holnap fizetés nap lenne elvileg ....
2022. ápr. 3. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Telebankon keresztül is tiltathatod, vagy beállíthatsz 0 limitet rá, nem beszélve a netbank felületről.
2022. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

bocsi a kérdésekért, de még nem voltam ilyen helyzetben.

ha letiltom akkor viszont nem utalhatnak nekem pénzt sem??

2022. ápr. 3. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk egy fontos dolgot. A pénzed nem a kártyádon van, hanem a számládon. A kártyával csak bankon kívül tudsz pénzt felvenni, fizetni, stb.

Ha most letiltatod a kártyádat, a számládra érkező fizetést fel tudod venni a bankban.

Igaz, az új kártyára várni kell, addig neten pl nem tudsz vásárolni. Azt hiszem, némi pénzbe is kerül majd az új kártya.

2022. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!