Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe fektessek, ekkora pénz...

Mibe fektessek, ekkora pénz összeget amihez évekig nem szeretnék hozzá nyúlni?

Figyelt kérdés

Örököltem 7,5 millió forintot, de nem tudom hogy jelenleg mibe érdemes be fektetni. Nézzek mindent amibe szerintem érdemes, de nem tudom hogy melyik éri meg hosszú távon..

pl... Befektetési arany, ingatlan, kriptovaluta, különböző pénznemekbe.. pl.. dollár vagy euró... állampapír.

Tanácsot tudtok adni?

Nem egy mondattos válaszokat várok.

Köszönöm.



2022. márc. 26. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tbsz szamla, bitcoin koveto etf. 5 ev mulva kiveszed es adot se kell fizess
2022. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem szoktam ilyen befektetési kérdésekhez hozzászólni, mert sajnos nem érint egyelőre a kérdés engem, mert nincs miből :D

De most már kinyílt a bicska, mert azt látom, hogy full random fröcsögő hülyeségek vannak sokszor ezekhez írva, szóval erről ne itt kérdezz. Beszélj egy befektetési tanácsadóval.

2022. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért töröltetted a válaszomat a kocsiról?
2022. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as kérdező.

Nem én töröltem a válaszodat!

De ha jobban meg gondolom, akkor a kocsik lennének az utolsó dolog amibe bele fektetnék egy ekkora pénz összeget, mert a kocsi az csak viszi a pénzt.

Teljesen mindegy, hogy az most veterán autó vagy új, mert ahhoz szakértelem és kapcsolatok is kellenének, ami nekem nincsen.

2022. márc. 26. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
otp
2022. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haszongépjármű vételi ára volt 1.350.000 Ft


Két évig bérbe volt adva, havi 50.000+ áfáért, majd eladásra került 1.450.000-ért.


Nem biztos, hogy annyira egy utolsó dolog.


Aranyhoz, kriptovalutához nem értek.


Vállalkozást mondanám inkább, attól függően mekkora a kockázatviselési hajlandóságod.

Ott is csendes társként 50+% üzletrészért cserébe irányítási jogokkal, több felé diverzifikálva a kockázatot és a 7,5 milliót inkább kockázati tőkének, pályázatokhoz biztosítani olyan életképes vállalkozások számára akik megkapnák a támogatást, de nincs elegendő önerejük hozzá és nem feltételen hitelképesek indulóként.


Ingatlanhoz elég kevés a 7,5 millió, max árveréseken érhető el, és még fel is kell újítani meg kivárni amíg birtokba veheted.



Állampapír az nem befektetés, kb mínuszos a reálhozama.

2022. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!