Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes hitelt...

Melyik banknál érdemes hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás céljából

2022. márc. 11. 22:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

Összegezve a 2 oldalon keresztül leírtakat:


1) Nem keverted össze a fogalmakat, csak figyelmetlen voltál, ebből adódóan a leírtak elolvasása és értelmezése helyett feltételeztél.


2)A feltételezéshez ragaszkodva összemostad a 2 fogalmat.


3) Mindenkit elküldtél a búsba, aki nem értett egyet a feltételezéseddel.


4) A magad igazát hangoztatva nem riadtál vissza az alpári megjegyzésektől, a személyeskedésektől és sértegetéstől sem.


5) Életben veszélyes lehet ez a mentalitás pl. a barátnőd nem hunyászkodik meg előtted abból komoly baj is lehet.

Sajnos nem egy-két ilyent láttam már.


Szerintem bocsánatkéréssel tartozol néhány embernek, de ezt ne büntetésként, inkább fejlődési lehetőségként éld meg!

2022. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

26-os vagyok lemaradt a végéről egy fontos kérdés.


Te tényleg eltudod intézni a hitelt elejétől a végéig 6 nap alatt, esetleg vállalsz teljes körű hitelügyintézést is?

2022. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%

Őszintén elnézést kérek a személyeskedésért. Nem gondoltam komolyan a szellemi söpredéket csak hát én is felhúztam magam a végére.


(18# komment: 1. pont vége "vergődésed" ezt már enyhe személyeskedésnek éreztem. Valamint ugyan ezen komment kettes pontja "Érti valaki, hogy mire gondolhat?" ezekre támadtam vissza tényleges személyeskedéssel.) Tényleg sajnálom mert ezek után borult az asztal és nem tudtunk érdemben beszélni erről.


Természetesen nem 6 nap egy ilyen ügyintézés. De korábban is leírtam hogy ha valóban a kamat szállt el az nincs hatással a tőkére így ki lehet szállni a hitelből egy másik bank bevonásával de ez meg is történt mint később leírtad.


De azt azonban továbbra sem értem hogy egy fix hitel hogy növkedhet 10,3%-al.

2022. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


Még mindig megy az évtizedek óta tartó huzavona.

2022. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!