Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érvénytelen így az érettségi...

Érvénytelen így az érettségi jelentkezésem vajon?

Figyelt kérdés
Igen, figyelmetlen voltam, leszögezem előre. Jelentkeztem még február 15-én ismétlő érettségire egy tárgyból egy jobb eredmény gyanánt e-papíron ügyfélkapun, minden dokumentumot feltöltöttem, befizetési igazolást is. De! Sajnos én hülye a megbízás azonosítóhoz írtam az érettségi jelentkezési lap iktatószámát, azt is a 20-as szám nélkül. Nem utalták vissza a 30 ezret, nem értesítettek 5 napon belül, hogy bármi probléma lenne, de arról sincs hír, hogy elfogadták volna a jelentkezést. Egy kicsit aggaszt, semmi e-mail, semmi az ügyfélkapus tárhelyen. Vajon erre a malőrre is érvényes az az 5 nap, mint a dokumentumok pótlása esetén? Egyébként ezek rendben fel vannak töltve, csak ez a hülye közleményes dolog.

2022. márc. 9. 19:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10. Igen, nekem is most jött. Hála az égnek elfogadták. Pont reggel akartam írni nekik, aztán rá 2 perccel pont jött az email, hogy a jelentkezést rögzítették. :) Köszi a válaszokat!
2022. márc. 11. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!