Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kivegyem a pénzem az OTP-ből?

Kivegyem a pénzem az OTP-ből?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy zuhan az OTP, de nem értem, hogy ez mit jelent, soha nem tanultam pénzügyet. Van számlám és lekötött pénzem az OTP-nél. Csődbe fog menni az OTP? Kivegyem az összes pénzt?

2022. márc. 1. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bepánikolnak az emberek és mindenki elkezdi kivenni a pénzét, na akkor tényleg csődbe fog menni.

Szóval nehogy kivedd az összes pénzedet.

2022. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Értelmes emberek már vagy 10 éve otthon a cihában tartják, de eurora átváltva.
2022. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Árvaként nőttem fel, sosem voltak szüleim akik elmagyarázták volna a pénzügyeket. Én kérek elnézést, amiért 22 évesen tök egyedül vagyok és próbálom menteni a kis félretett pénzemet, amiért megdolgoztam. Gondolom jó érzés a problémámon röhögni, trollkodni. Én kérek elnézést, amiért nem vagyok "értelmes ember". A 2. válaszolónak köszönöm a normális hangnemet.
2022. márc. 1. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
4: nem a te pénzed értéke zuhan, hanem az OTP részvényeké....
2022. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Olvasd el, mi történt a postabank esetén.... A pánik miatt ment csődbe!


[link]

2022. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

#6 A pánik és amiatt mert Prinz Gábor haveroknak hitelezett százalékáért.


Nem kell kivenni, ne fossál. Nekem is van az OTPben lovém. Eszembe sem jutott hogy kivegyem. Viszont OTP részvényt lehet hogy veszek ilyen áron.

2022. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
90%
Nem, ne vedd ki. A zuhanás abba fog maradni.
2022. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az OTP a legtőkeerősebb közép-kelet-európai székhelyű bankcsoport.


Igaz, hogy zuhannak a részvényárfolyamai, de csődtől nem kell tartani.

Legalábbis emiatt így nem.

Olyan jelenség meg nem látszik ami miatt csődtől kellene.



100 000 eurónyi forintig pedig az állam garanciát vállal a bankban lévő pénzekre. Ha becsődölne is, 10 napon belül visszakapnád az államtól.

2022. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!