Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ennyire veszteséges most a...

Ennyire veszteséges most a tőzsdézés?

Figyelt kérdés

3 hónapja elkezdtem portfóliót építeni. Egy része techcég, egy része bankszektor, egy része pedig egyéb. Kizárólag a legnagyobb cégek papírjaiból áll a portfólióm (a teljesség igénye nélkül: tesla, amazon, apple, bét bluechipek).

Az elmúlt időszakban -20%-os nem realizált eredményem van, és nem volt eddig olyan időszak, amikor átlagosan 1-2%-nál több lett volna a nyeremény. Ennyire rossz most a tőzsdei környezet, és egy hosszútávú csökkenés van, vagy csak szerencsétlen vagyok, és mindenből rosszkor vettem? Elég furcsa, mert ez azt jelenti, hogy a régiók legnagyobb cégei hetek óta zuhannak


2022. febr. 22. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 tozsdes szabalyszeruseg letezik, 1 mindig esik az utan hogy te vagy az ismerosod vesz

2 ha valami felfele megy mig te valamibe allsz es ugy dontesz hogy atugrasz abba a termekbe akkor elkezd majd emelkedni az amibe elotte voltal.



Turelem ifju kenobi :) ha jo cegbe fektetsz akkor 20 szazalek eses utan inkabb azon kéne jarjon a fejed hogy hogyan vegyel tobbet... :)


Amugy meg a tozsden erdemes 5-10-25 evre tervezni, a pillanatnyi kilenges ne befojasoljon

2022. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor érdemes bevásárolni.
2022. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!