Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kaphattam meg a...

Miért nem kaphattam meg a kedvezményes ügyfélkapcsolati díjat az Erste banknál?

Figyelt kérdés
Decemberben nyitottam egy számlát ott, az ügyfélkapcsolati díj 1213 forint/hó, elvileg ha egy hónapban költök a kártyámról 35000 forintot akkor a kedvezményes díjat vonják le ami 234 forint, én a 35000 forintnál bőven többet költöttem róla mégis 1213 forintot vontak le január utolsó napján, miért lehetett ez?

#bank #Erste #Ügyfélkapcsolati díj
2022. febr. 14. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem ott kérdezed meg?
2022. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert még nem volt szabad hétköznapom azóta.
2022. febr. 14. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Telefonon is lehet
2022. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan így jártam. Írtam az ügyfélszolgálatnak (fel is lehet őket hívni) kiderült, hogy 2 feltétele van ennek a kedvezménynek:


• Internetbanki szolgáltatáson érkező elektronikus

számlakivonat igénylése valamennyi, a

keretszerződéshez tartozó bankszámla esetében,

TOVÁBBÁ

• a keretszerződésbe tartozó bankszámlák terhére

végzett 35.000 Ft összegű bankkártyás vásárlás


Nekem persze nem volt beállítva az elektronikus számlakivonat, mert nem szóltak, amikor szerződést váltottam erre a csomagra, hogy ezt meg kell tenni, persze tájékozódhattam volna.

Na de aztán beállítottam a netbankban, vagy ők állították át, bocsi, nem emlékszem. Sőt, mivel panasznak számított, hogy írtam nekik, visszautalták a különbözetet, amin nagyon meglepődtem.


Itt találod a 2. oldalon, Havi ügyfélkapcsolati díjkedvezmény feltétele cím alatt:

[link]

2022. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom elképzelni, hogy ha tárgyhóban teljesíted a feltételeket, a következő hónapra vonatkoznak a kedvezmények.

Január végén a januári díjat vonták le, de lehet, hogy a kedvezmények megállapításánál a korábbi időszakot nézik.


Nekem másfajta kedvezmények vannak másfajta csomagban az Erstenél. Ott pedig előző hó 15. napjától tárgyhó 14. napjáig tart egy ciklus.

És tárgyhó utolsó napján eszerint terhelnek díjakat.


Nem tudom a te számlacsomagodban így van-e, de ez egy reális lehetőség.

2022. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!