Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes most Eurótt váltani...

Érdemes most Eurótt váltani gyorsan?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hétben elég szépen erősödött a Forint, viszont azzal hogy a kormány mesterségesen nyomja vissza az inflációt, hosszú távon gyorsan de nagyot fog gyengülni a Forint. Ez az én véleményem.

Ti hogy látjátok? Érdemes most gyorsan Eurót váltani, aztán majd ha esetleg 400 fölött lesz a Forint visszaváltani?



2022. febr. 14. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Keresnek egy forex platformot
2022. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma vettem 2ezret 354-es árfolyamon, szerintem jó helye lesz.
2022. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jól látod, kérdező. Amint lecseng a választás, baromi nagy bazmeg jön.
2022. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen egyszeri tranzakciókkal nem tudsz olyan őrült nagyot szakítani, csak ha eleve őrült sok pénzed van, amit hirtelen meg tudsz mozgatni a két pénznem között.

Persze nem lehetetlen, hogy ennél akár nagyobb összeget is tudsz mozgatni és ha jól időzítve csinálod, akár szemmel látható összeget is lehet nyerni rajta.


Mindenképp jobb meglépni, mint nem tenni és továbbra is forinton ülni Euró vagy épp dollár, font, svájci frank helyett.


De egy jó befektetési portfólióval sokkal többet tudsz nyerni, mint azzal, hogy egyszer vásárolsz egy értékesebb valutát és csak abban tartod a pénzed.


Legjobb, ha eleve Euróban keresel és abban is tartod a pénzed, viszont forintban költesz. Akkor pont a forint erősödésével jársz rosszabbul, viszont haszonélvezője vagy, hogy az erősödés ritkább...

2022. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!