Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egészségpénztárnak milyen...

Egészségpénztárnak milyen előnyei vannak az adóvisszatérítésen kívül?

Figyelt kérdés
Szóval KATA-s vagyok, tehát az nem játszik, és mindneki másom is katás vagy nyugdíjas, tehát kedvezményezettem se lesz. Viszont a berakott összeg esetleg kamatozik valamilyen formában? Van más hozama? Esetleg jobban járok egy persellyel inkább, mert költségei vannak? Megérheti így?

2022. febr. 13. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
10, de, maga a szolgáltató ad kedvezményt. Nézz utána... magáneü szolgáltatók, gyógyfürdők, ofotért, rengeteg helyen kapsz.
2022. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

üdvözlendő dolog, hogy már ilyen is van!


kezdettől van...

2022. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

A szolgáltatók is adnak. Nem mind, de van, aki ad.

# Én voltam a kismama. Itt ad 10%ot + utána a 20%

2022. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
OKÉ, elhiszem, nem kell nekem esni! :D Attól, hogy én még nem találkoztam ilyennel, nem jelentettem ki egyértelműen, hogy nincs! Az én fogorvosom, nőgyógyászom nem ad plusz kedvezményt, így részemről én ezt nem tudom kihasználni és még sosem találkoztam vele. Ennyi. :)
2022. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!