Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankoknál tabu az ingyenes...

A bankoknál tabu az ingyenes készpénzfelvétel, amíg az ügyfél nem említi?

Figyelt kérdés
Nemrég készpénzt kellett felvennem, amit nagyon ritkán szoktam, és megdöbbenésemre levonták a (nem kevés) díját. Mint kiderült, az ingyenes készpénzfelvételt nekem kellett volna kezdeményeznem évekkel ezelőtt. Persze megértem a bankokat is a kötelező tranzakciós díj miatt ilyenkor is, a kormány szokás szerint más ...val veri a csalánt.
2022. febr. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legekejetől fogva világos volt h ezt kezdeményezni kell a banknál. Tele volt vele a sajtó.
2022. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem többször is kérdezte a kiskisasszony, hogy akarok-e nyilatkozni az ingyenes felvételről.

Nem nagyon titkolták, a csapból is ez folyt X éve.

2022. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Eloled en is titkolnam.
2022. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ezek szerint csak magamat hibáztathatom. Követem a híreket, de ez valahogy nem maradt meg.
2022. febr. 10. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, abból kiindulva, hogy én NEM követem a híreket és ez nekem is világos volt, a hiba a te készülékedben van
2022. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az Ő készülékében van.


Én sem tudtam arról, hogy ezzel kapcsolatban külön nyilatkozni kell. De az én bankom rendes volt, és szólt róla még időben. Hiszen az a dolguk a banki alkalmazottaknak, hogy teljeskörű és megfelelő tájékoztatást adjanak.

2022. febr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:
100%
Bankban dolgozom (nem fiókban) emlékszem annó rendesen be volt töltve az ügyfelekre ez is kampányként, konkrétan mindenkinél végig kellett kattintgatni, és megcsinálni.
2022. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!