Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi lenne a készpénzfelvéte...

Mennyi lenne a készpénzfelvételi díj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha nagyjából egymillió Forint készpénzt szeretnék felvenni, mennyi lenne ennek a díja? Otp Bank.

2022. febr. 8. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ki kell keresni a számlacsomagodhoz tartozó kondíciós listát az OTP oldalán, abban megtalálod a kp felvét díját is.
2022. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi pénzt egyszerre nem ad ki egy ATM se, több tranzakcióra lesz szükséged, ami igencsak megdobja a végösszeget.
2022. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
És OTP esetén NE saját, hanem idegen ATM-ből vedd fel! Számold ki, nagy összegnél olcsóbban jön ki!
2022. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Budapest Bank ATM egyszerre 800.000 Ft-ot ad ki idegen kártyával. OTP-nél általában a fix díj kicsit magasabb, mint saját ATM-en, a százalék viszont jóval alacsonyabb.
2022. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"OTP-nél általában a fix díj kicsit magasabb, mint saját ATM-en, a százalék viszont jóval alacsonyabb"

Igen, pontosan ezért jobban megéri az idegen ATM magasabb összeg esetén.


Egyébként ha nem most rögtön kell a pénz, akkor ebben a hónapban 150 ezer ingyen, március 1.-én 150 ezer ingyen, a maradék 700 meg már egyszerre felvehető egy idegen ATM-ből.

2022. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. febr. 8. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyár végén vettem fel erste kártyával erste automabából 800 000 ft-ot. limitet át kell állitani a kártyán (netbank), nekem kiadta egybe. 7-8000 ft között vont le érte.
2022. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legalább megtudtam, hogy mennyit spóroltunk egy 950 ezres tételen, mert volt ennyi készpénzünk otthon. Minimum 1 milla nem árt, ha van pont az ilyen esetekre, pl. lakásfelújítás.
2022. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem tartanék több százezret készpénzben itthon, hogy elinflálódjon...

Irigylem Svédországot, ott gyakorlatilag már nem használnak készpénzt.

2022. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak annak nem inflálódik el, aki kötvényekbe fekteti be. Hiába tartod bankszámlán a pénzed, ha ennek tetemes költségei vannak, ugyanott vagy. Ebben az országban nincs igazán ésszerű, és ebből eredően olcsó bankolás. Messze vagyunk még a svédektől.
2022. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!