Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik számlaszámra utaljam...

Melyik számlaszámra utaljam az áruhitelt?

Figyelt kérdés

MediaMarkt-ban vásároltam egy TV-t Budapest Bank által finanszírozott áruhitellel. Eddig még nem vettem semmit ilyen formában. 1 hete megküldték a szerződést, amin rajta van az első törlesztőrészlet fizetési határideje. Ezen felül egyedül a hitelkártyám számlaszáma szerepel rajta és így nem tudom, hogy most arra kell utalnom az összeget vagy egy különálló bankszámlaszámra?

Illetve közlemény rovatba mit kell írnom?


2022. febr. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg a bankot, a szerződésedet csak ők és te látjátok.
2022. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor áruhitellel vásároltam, a bank mindig a jelzett időpontban levonta a számlámról a részletet.

Nem kell utalgatni sehova. Arra kell figyelni, a fizetési határidőben legyen megfelelő összeg a számlán.

2022. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Es most ha valaki mond neked egy szamlaszamot arra vakon elutalod? Varj mindjart kikeresem a sajatom
2022. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én alapból a K&H banknál vagyok és nincs beállítva a csoportos beszedési megbízás. Nem is tudnám beállíttatni, így hogy nem tudom a törlesztési számlaszámot.
2022. febr. 9. 11:23
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as. Persze. Írd le a neved is, nehogy a végén másnak utaljam.
2022. febr. 9. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az áruhitel levonása nem csoportos. De ajánlom, vedd kézbe a szerződésedet és olvasd át. Pontosan le lesz írva a fizetési mód.
2022. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csoportos beszedés beállításához amúgy nem kell a számlaszám. Azért beSZEDés, nem utalás. Ott a szolgáltató azonosítója kell és a szerződésazonosító.
2022. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!