Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szabad-e a bankkártya CVV...

Szabad-e a bankkártya CVV -számát megadni online kereskedés során?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Online vasarlaskor muszaj lesz, mivel anelkul nem tudsz fizetni.


Ha nem bizol a kereskedoben, hasznalj egyszer hasznalatos es/vagy alszamlahoz kotott kartyat, ezeket altalaban a netbankodban tudod igenyelni.

2022. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magam részéről csak akkor használok bankkártyát, ha a fizetési tranzakció egy bank, vagy jó hírnévű fizetési szolgáltató web oldalán történhet. Ha a kereskedő a saját informatikai rendszerében tárolhatja el a kártya adatait, azt messzire kerülöm, bármilyen szirén hangokkal hiteget a biztonságos tárolásról.


Ebben való eligazodás viszonylag sok előzetes tájékozódást kíván meg, de akkor is rá kell áldozni az időt, energiát. Nem magától értetődő egy kezdő net használónak - kortól függetlenül - merre is induljon el a tájékozottság megszerzéséhez. Lusták bukni fognak előbb utóbb, de akkor így jártak, pofa alapállásba.

2022. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: Jó, értem. De nem mindíg csak a lustaságon múlik. Mintha ez a világ az ügyeskedőknek, csalóknak, gazembereknek kedvezne, engedne teret. Sokkal nagyobb teret, mint az kívánatos lenne. Így érzem.
2022. febr. 26. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt jól érzed. Demokráciát akarnak erőltetni olyan emberi társadalmakra, amelyek tagjai nem képesek az együttélés szabályait sem betartani, sem kikényszeríteni. Ez a túlnépesedett, invazív faj alkalmatlan a demokráciára. A növekvő trendet mutató populáció a csaló, bűnöző hajlamra szocializálódott egyének melegágya.Kordában tartásukra a jelenleg domináló többségi értékrend érvényesülése mellett túl sokat kell feladnunk potenciálisan elérhető életminőségünkből.
2022. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az alkalmatlanság ráadásul balszerencsénkre ránk igencsak jellemző. Orbán ezt is jól érzi; diktatúra kell ezeknek! Atyáskodás. (bocs, hogy aktuálpolitikába mentem át, de ide kívánkozott.) Az utolsó mondatodat nem állítom, hogy igazán értettem, de azt hiszem, nem fogok mellé nagyon, ha az életminőségünk megrontójaként lehet említeni azt a mérhetetlen mennyiségű reklámot, amit a képünkbe zúdítanak éjjel-nappal. És védtelenek vagyunk! Ezen én nagyon fel tudom húzni magam.
2022. febr. 27. 09:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!