Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esélyem hitelt kapni úgy...

Van esélyem hitelt kapni úgy hogy bar listás vagyok?

Figyelt kérdés

Vokt egy tartozásom amit decemberben kifizettem.

Hitelt szeretnék felvenni. Erre van esèlyem vagy várnom kell 1 évet ?

Mennyi idő alatt törölnek a KHR listárol?

Van arra lehetőségem hogy le vetessem onnan magam, ha már nincs tartozásom?

Ha igen akkor hogy ?



2022. jan. 29. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A teljes tartozás visszafizetted vagy kaptál valami kedvezményt (pl.: egy részét elengedték, részletfizetés)?

Az elsőnél 1 évig maradsz a passzív listán. Van olyan bank, amelyik így ad hitelt.

A második esetnél 5 évig maradsz a passzív listán. Ebben az esetben nem kapsz hitelt.

2022. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Visszafizettem a teljes tartozást.

Nem egy nagy összegröl volt szó vak nemtudtam hogy van tartozásom..

2022. jan. 29. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az OTP-ben így tudsz igényelni. Elvileg bankfióki, egyedi bírálathoz kötik, de az 1 éves passzív KHR-esek 99%-ban meg szokták kapni.
2022. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném a 3. válaszomat azzal, hogy ez csak akkor működhet, ha nem OTP-s tartozással kerültél fel a KHR listára.
2022. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az OTP elutasított sajnos..

Nem indokolták meg hogy miért

2022. jan. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!