Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vásároltam, de nem vonta le a...

Vásároltam, de nem vonta le a pénzt, miért?

Figyelt kérdés

Tegnap délutén 3 óra előtt vásároltam egy telefont online, ki is fizettem (jött a telefonomra megerősítő kód), ám a pénzt nem vonta le a számlámról, miközben kaptam megerősítő email-t a rendelésemről. OTP banknál vagyok egyébként.


Ez miért van? Az lehet a gond, hogy túl nagy összeget kölöttem egyszerre és kell egy átfutási idő?


Eközben ismét használtam a kártyámat ma és azt az összeget már levonta a számlámról.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2022. jan. 29. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:

délután*


túl gyorsan írtam :D

2022. jan. 29. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vonta le? A tranzakció látszik a számlán?
2022. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem vonta le és nem látszik a számlán a tranzakció.


Ma a telefonom töltöttem fel 5ezer forinttal, az látszik a tranzakción, de a tegnapi vásárlás nem.


Olvastam azóta már itt korábbi kérdéseknél, hogy másoknál is volt ilyen, hogy pár nappal később könyvelte el a bank.

2022. jan. 29. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

A netbankban a könyveletlen kártyás tranzakciók is látszanak, meg az egyenlegen is látod, ha levonta.

Akkor vagy szólnak majd, hogy baj van, vagy van egy ingyen telefonod...

2022. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem szólnak, addig nem hiszem, hogy elküldenék a telefont.


Köszönöm a választ!:)

2022. jan. 29. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,levonják majd. Olyan már nekem is volt, hogy a zárolás elmaradt, de a terhelés megjött pár nap múlva.
2022. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2022. jan. 31. 18:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!