Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a havi hitel törlesztőr...

Mennyi a havi hitel törlesztőrészlet amit fizettek?

Figyelt kérdés
Írjátok azt is kérlek hogy hány milliót vettetek fel illetve mennyi a nettó bevételetek havonta?
2022. jan. 16. 18:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

3000 euró/hó összesen 6 hitelre :( (még hátra van kb. 120ezer)


7800 euró a nettó és baromi drága a lakhatás, szóval tulajdonképpen a cipőm mellett járok ezzel a nagy fizetéssel.

2022. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Bevétel: kb. nettó 500 ezer

Hitel (lakás): kb. 40 millió

Havi törlesztő 25 évre: kb. 170 ezer

2022. jan. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. Elég elkeserítőnek tartom a helyzetet. Hasonló ajánlatot kaptunk 30 millióra mi is mint a 12. Válaszoló.

Én nem merem bevállalni megmondom őszintén nagy bennem a félelem.


11-es hol vetted fel a hitelt? Németország vagy Ausztria? Párom Ausztriában dolgozik és arra gondoltunk onnan kéne felvenni. Jobb sokkal a kamat..brutális hogy 30 milliót mire visszafizetjuk addigra lesz az ötven is... :(

2022. jan. 18. 09:45
 14/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor ne vegyetek fel 30 milliót.


En írtam hogy 62 a törlesztő, és 12 a hitelem. Jövedelmem alapján jóval nagyobb fába is vaghattam volna a fejszét, de nem tettem. Felujitandot vettem, és a fizetésem felét el tudom tenni, abból újítom, nagyrészt saját kezűleg. 1 év telt el, még a tervből év hatra, és kész vagyok. Fele akkora hitellel, mint amennyiért reális lenne most az ára..

2022. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Igen csak sajnos ahol mi élünk itt már a faluban is nagyon drága minden. Az ország másik felére ahol munka se olyan nem szeretnénk költözni. Nem tudom te merre laksz?


Ennyit nem fogunk felvenni ez biztos arra is gondoltunk hogy még egy ideig húzzuk a dolgot csak félek attól hogy még tovább emelkednek az árak.

2022. jan. 18. 10:47
 16/31 anonim ***** válasza:

Én Bicskén, 30 km-re a fővárostól. Bejárunk dolgozni Bp-re, suliba is a gyerkőc, de amúgy ez is város, van minden, Tesco, Lidl, Rossmann, Dm, Posta, OTP, Budapest Bank, Spar, stb. Kellemes csalódás.


Kompromisszum volt? Persze, a páromat úgy kellett kirángatni a 11. kerületből, hogy 38 évet élt le ott, a vidéket hírből sem ismerte.


Szerettünk volna közelebb maradni, vagy peremkerületben lenni, de egyszerűen nincs az az isten aki rávesz engem 30 milka hitelre. Ezt a 12 misit is befizetjük hamar inkább, aztán lehet továbbállni.

2022. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Értem, mi nem Pest közelében vagyunk hanem Veszprém megye. Lassan Zalát nézzük már...
2022. jan. 18. 11:01
 18/31 anonim ***** válasza:
Igen, azt azért be kell vallanom, hogy mákom volt, itt is 40-50 millióért vannak hasonló paraméterű, felújítandó ingatlanok. Mindenhol elharapóztak az árak, le kell csapni alkalmi vételekre. Mi két évig kerestünk mire ez jött, és nem volt kérdés.
2022. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ne felejtsd el, hogy a pénz inflálódik, amit ma fizetsz törlesztőt, mondjuk 150 ezer Ft-ot, az 10 év múlva reálértéken kb. 80 ezer Ft-ot fog érni. Ugyanígy a 30 millió Ft sem fog annyit érni, amikor már jóval 500 ezer Ft lesz az átlagbér és egy 3 szobás ház is 150 millió lesz.
2022. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#19: és ha nem?
2022. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!