Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Takarék banknál mennyi...

A Takarék banknál mennyi ideig tart mire frissítik a telefonszámom?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn voltam bent, azt mondták 1-2 nap. Azóta eltelt egy hét és még mindig a régi számomra küldi az SMS-t és így lehetetlen online vásárolni.

2022. jan. 11. 12:46
 1/3 anonim válasza:

Neked is?

Én megváltoztattam 6 hónapja.

Nem valtozott hetekig, majd bementem egy fiókba ahol azt mondták hogy megoldották a problémát.

3 héttel később újra a régi számra jön az SMS.

Felháborító.

2022. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igen! Na akkor úgy tűnik hogy itt az ideje váltani.
2022. jan. 11. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire gyatra a rendszer, hogy hiába írja át az ügyintéző, nem változik meg, az szomorú.


A B verzió az, hogy többféle művelethez kell vagy lehet telefonszámot rögzíteni.

Bankkártyás vásárlás értesítő SMS, netbank biztonsági SMS, bankkártya 3d secure kód, sima értesítési telefonszám.


Ezeknél nem törvényszerű, hogy mindenhol ugyanaz a telefonszám legyen megadva. Ha nem mindenhol írja át az ügyintéző, akkor ebből lehet ilyen gond.

Hogy miért nem írta át mindenhol? Hibázott vagy félreértette amit az ügyfél kért.


Nem akarom kétségbe vonni amit mondasz, de ennyire lehet egy bank rendszere problémás, hogy nem rögzül a berögzített telefonszám? :(

2022. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!