Kinek van OTP részvénye ?

Figyelt kérdés
Otp részvényt vennék. Mettől-meddig kell tartanom ,hogy osztalékot kapjak ?

2022. jan. 9. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 2 évben nem fizetett osztalékot az OTP. Semmi garancia nincs rá, hogy az idén fog. A közgyülés dönt erről. Ha engem kérdezel akkor az én véleményem az, hogy idén sem lesz osztalék. Magyarországon nem nagyon vannak osztalék részvények. Zwack, ANy, Mtelekom szokott osztalékot fizetni.


Meddig kell tartani? Az a lényeg, hogy az osztalék fizetés napján a tiéd kell hogy legyen a részvény. Mindegy mikor vetted. 1 hete vagy 10 éve. (Ettől kicsit pontosabban is el tudom mondani. De a lényeg ez.)

2022. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de a Covid miatt nem fizettek osztalékot. Nekem volt MOL részvényem,mindig kaptam utána,kivéve a Covid.Az OTP ,most olvastam a 2 évet utólag kifizeti.
2022. jan. 10. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!