Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi hitelt adnak 1 embernek?

Mennyi hitelt adnak 1 embernek?

Figyelt kérdés
Manapság tudom hogy a csok, a babavárò meg ezek a népszerű hitelforrások de én egyedül állòként szeretnék lakást vásárolni. Igazábòl nem is lakást hanem egy ilyen lakòkocsi szerű kis lakást. Na de a lényegre visszatérve arra lennék kíváncsi hogy egy egyedül állò nőnek mennyi az az összeg amit adnak? Mondjuk egy személyi kölcsönnél tudja valaki mennyi a legmagasabb összeg? Nem vagyok jártas sajnos ebbe a témába nem tudom milyen lehetőségek vannam

2022. jan. 3. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Építkezéshez is kell önerő, meg egy nagyságrendi költségterv. Arra is számolj, hogy egy kezest is fel kell mutatnod. Szóval ez nem ilyen egyszerű. Keress hitelekkel foglalkozó szakembert. mert rengeteg tényezőtől függ ez az egész.
2022. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
A bankba kell bemenni, nem a hitelügyintéző zsebét kell tömni milliókkal. Én is több bankot felhívtam, bementem, a neten is vannak kalkulátorok, simán megoldod magadnak ha van egy kis eszed.
2022. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

#12 - Jártam bankba is, meg kérdeztem hitelközvetítőt is.

Képeld utóbbi jobb ajánlatot mondott, mint amikor én érdeklődtem ugyanannál a banknál.

Ha én jobban járok, akkor szívesen tömöm mellette a hitelközvetítő zsebét is.

2022. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Határozott a munkaszerződésem mindig egy évig szòl aztán hosszabítják folyamatosan. Már így dolgozom 3 éve
2022. jan. 4. 17:16
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnps nem fogják értékelni a bankbanm
2022. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen így sem. Mennyi a jövedelmed? Milyen területen dolgozol?
2022. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Hiteles András ***** válasza:

Építkezéssel kapcsolatos minden tudnivalót itt megtalálsz:

[link]

2022. jan. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb összegű hitelhez kérik a határozatlan idejű szerződést. Az se mindegy mennyi önerőd van.
2022. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Vendéglátásban dolgozom.
2022. jan. 6. 04:52
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy lakókocsi meg építkezés között ég és föld a különbség minden téren. Kicsit nézz utána, hogy egyáltalán mit szeretnél, utána tudunk segíteni.
2022. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!