Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyitnátok számlacsomagot?

Hol nyitnátok számlacsomagot?

Figyelt kérdés
Nincs havi fix keresetem, magamnak dolgozok így elég változó. Online vásárlásra illetve számlafizetésre kellene egy bankszámla csak.
2021. dec. 27. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Gránit sztár számlacsomag. Ha nem érkezik rá pénz, akkor is nulla ft a számlavezetési díj.

A többi információt megtalálod a gránit bank honlapján.

2021. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Gránit vagy otp.
2021. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
OTP szar. Nehogy ott nyiss számlát.
2021. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Esetleg köszönöm…

Ha kaptál normális nevelést kérdező.

2021. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

OTP-t sokan utálják. De én 335 forintot fizetek a számlámámért havonta. Az 4ezer évente. Neki van a legtöbb fiókja. Nekem van kb forgalmam. Milliós tételeket hol vegyek ki/tegyek be. A KHnak már csak megyeszékhelyen van kp-s fiókja. Gránitnak egy fiókja van összesen.

Neki van eurós ATMje a megyeszékhelyeken. Granitnak, KHnak, Erste, CIB, BP stb van eurós ATMje? Nincs. Minden Gránit+Revolut (Vivid, wise) otp atmből vesz ki eurót.

2021. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4-es megköszöntem volna csak megvártam amíg érkezik pár válasz és nem nézegettem percenként az oldalt, de mindenbe bele kell kötni...

2021. dec. 28. 00:48
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván nem mindenki ül egész nap a gyakorikerdesek oldal előtt.

Az hogy valaki pár órán belül nem válaszol nem bunkóság csak van élete.


Egyébként az OTP nem feltétlenül rossz. Van akinek az jön ki legolcsóbbra.

Tíz éve még ez kizárt lett volna de azóta nagyon sok minden történt, rengeteg számlacsomag megszűnt.


Netes kalkulátorral kellene megnézned hogy neked melyik a legjobb.

Meg utána persze a többi szempont.

Például ha csak ritkán is de kell fióki pénztár akkor a Gránit kiesett.

2021. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Kalkulátor is a Gránitot adta ki de pontosan az a gondom vele hogy nincs bankfiók... A következő ajánlat a Raiffeisen lenne.
2021. dec. 28. 11:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja esetleg nézd azt is, hogy hol van számlanyitási jutalom vagy ilyesmi. Ha mondjuk 10 000 - 20 000 forintot adnak akkor az egy jó darabig fedezheti a számlavezetési költségeket.

Még ha amúgy a számlavezetés drágább is esetleg.


Ha pedig 26 év alatt vagy akkor a diákszámlák között érné meg nézelődni. Annál jobb ajánlatot nem fogsz találni, ha fiatal vagy. És nem mindegyiknél elvárás, hogy ténylegesen diák is legyél, csak az életkor.

2021. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. dec. 28. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!