Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H hitelhez (jelzálog és...

K&H hitelhez (jelzálog és babaváró) a számlacsomag mindegy melyik?

Figyelt kérdés

Van nekik 0 Ft-os számlacsomagjuk is, de van egy Alap elnevezésű is, ami havi 2400 Ft.


Meg van kötve, hogy melyiket kell igénybe venni, ha náluk veszek fel hitelt?


2021. júl. 24. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom, csak szavazni szeretnék
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, mindegy.

Viszont arra is gondolj, hogy a hilteszerződésben rögzítve lesz (nyilván így lesz, mert így szokott lenni), hogy erről meg erről a számlaszámról vonja havonta a bank.


Ha mondjuk a bank kínál nagyon kedvező bankszámlát az jó dolog is.

De ha megváltoznak a csomagok és átkerülsz másikba vagy mondjuk nem tudod már teljesíteni a havi feltételeket a kezdveményekhez, akkor mindjárt ott állsz egy drága bankszámlával, amit a hitelszerződés miatt meg sem szüntethetsz.


És a hitelszerződés hosszú évekre szól.

Érdemes ezt is átgondolni.


Biztos ami biztos alapon, a testvérem úgy csinálta pl., hogy ahol ő vett fel hitelt nyitott egy nagyon olcsó, feltétel nélküli bankszámlát. A bank onnan vonja havonta a törlesztőt. Ehhez nincsen semmi, csak maga a számla él.

A fizetése egy másik számlára jön, ugyanúgy annál a banknál. Ahhoz van kártya meg onnan fizet mindent amit kell.


Minden hónapban utal annyit a hiteltörlesztésre való bankszámlára, hogy a bank biztosan le tudja vonni X napon a pénzt.


Lehet, hogy a K&H-nál ilyen lehetőség nincs, csak leírtam, hogy figyelni kell ilyenekre is.

Látom, te alapos vagy, mert gondolsz ilyenekre is, ezért írtam le.

2021. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél élni a KH-ban a közjegyzői díj visszatérítéssel, akkor nem mindegy.
2021. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!