Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Örökölt hitel OTP Factoring?

Örökölt hitel OTP Factoring?

Figyelt kérdés

Elhunyt rokonoknak a hitelét örököltem.

Az ált a levélben hogy vagy kifizetem egyben a 2M Ft akkor 1évig leszek BAR listán Vagy 200eFt és 5 évig leszek

Ezzel az volt a bibi hogy 16 éves tanuló voltam.

Még rajtam kívül volt egy örökös és kifizette a kedvezményes összeget.

A kérdés most akkor rajta vagyok a KHR negatív listáján? Jelenleg is kiskorúként? És úgy hogy egyértelműen nekem hitelem nem is volt eddig semmilyen.


2021. dec. 26. 21:29
1 2
 11/14 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
58%
Ha az adóstárs kifizette, akkor 1 év passzív és mire 18 leszel már tiszta leszel.
2021. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A kedvezményes összeget akkor 5 év
2021. dec. 26. 22:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a te nevedre jön, hiszen kiskorú vagy!!!!!


Ezt majd akkor kell rendeznetek egymással, amint nagynkorúvá és fizetőképessé válsz. Addig az ingatlanrészeden ott van a gyámhatóság keze, és anyád nem adhatja el. Csak nagyon szigorú feltételekkel.

2021. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Felhívtuk öket nem vagyok rajta
2022. jan. 3. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!