Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A családipótlékot nem számlára...

A családipótlékot nem számlára kapom, ez gond lehet áruhitel felvételnél? (Kérdés bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig kapok a postástól egy kis sárga cetlit amin rajta van az összeg, meg az hogy honnan jön, stb.. A minimum jövedelem csak akkor van meg papíron, ha a családit is beleszámítom. Ha ezt a kis cetlit beviszem, elfogadják? (plusz 65 ezres munkáltatóival, így elérem a min. 70 ezres havi jövedelmet)


Még egy kérdés az áruhitellel kapcsolatban. Ha kihozok valami havi 8300Ft-ért, és tegyük fel még valamit szeretnék kihozni 1-2000 Ft-os havi áron, akkor meg lehet úgy oldani, hogy egyben kapjam meg a kb 10e forintos csekket?



2021. dec. 26. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Családi teljesen irreleváns hitelfelvétel szempontjából
2021. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Ha gyermek utáni családi pótlékra vagy jogosult: MÁK (Magyar Államkincstár) által kiállított igazolás fénymásolata vagy saját névre szóló bankszámlakivonat, amelyre a családi pótlék utalás érkezik a MÁK-tól."


Elviekben a családi pótlék is rendszeres havi jövedelemnek számít, csak azt nem tudom, hogy mivel nem számlára kapom, így elfogadják-e a kis cetlit is?

2021. dec. 26. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te magad másoltad be. Bankszámlakivonat hiányában a MÁK által kiállított igazolás kell.
2021. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Napok óta ezen vergődsz, szeirntem ennyi pénzzel ne hitelezz, miből fogod etetni azt a gyereket?
2021. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ennyi pénzt kapok, hanem ennyi pénzzel vagyok bejelentve. Nem kioktatást kértem, hanem segítséget, mivel eddig még nem vettem fel semmiféle hitelt.

Felesleges vitákba meg természetesen nem szabad belemenni… nemde?

3. Köszi, afölött elszaladt a tekintetem

2021. dec. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!