Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most akkor mivan a Képzési...

Most akkor mivan a Képzési Hitellel? Fognak még utalni?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, hogy megszūnt a szabad felhasználású verziója. Nekem már nyáron meg volt kötve, akkor azokat is érvénytelenítik és nem utalnak többet? Már az oldalra sem tudok belépni, folyton szerverhibát ír ki, nagyon elegem van már. Természetesen az ügyfélszolgálat bszik válaszolni a telefonhívásra.

2021. dec. 21. 17:51
1 2
 1/17 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Hol olvastad?
2021. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kint van a hivatalos oldalukon (ahova nem tudok belepni az a diakhiteldirekt), illetve a 24.hu is lehozott mar errol egy cikket.
2021. dec. 21. 18:10
 3/17 A kérdező kommentje:
Az uzletszabalyzatbol is mar csak a modositott van kirakva.
2021. dec. 21. 18:10
 4/17 anonim válasza:
Én írtam nekik üzenetet 21-én ,de azóta se válaszoltak,hogy számíthatok-e a további utalásra a képzési idő végéig. Neked sikerült elérni őket?
2021. dec. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, amikor csorgettem oket, nem vettek fel, gondolom vagy szazan hivogatjak oket emiatt, uzenetre sem valaszoltak nekem sem. Legutobb is egy hetig varattak az uzenet valasszal.

Elhiszem, hogy elfoglaltak, de azert egy tajekoztatot igazan osszecsaphattak volna, amiben ezeket leirjak, foleg igy karacsonykor, a kovetkezo esedekes utalas elott ez egy nagyon szemet huzas volt a kormanytol es a diakhiteltol is.

A statuszom viszont meg latszik, adategyeztetesen van tovabbra is. Az uj uzletszabalyzatban pedig a vegen meg mindig latszik az elozo konstrukcio, tehat a szabad es a kotott, szoval egy kis remenyem van meg.

2021. dec. 24. 09:04
 6/17 anonim válasza:
Én is úgy gondolom az üzletszabályzatot elolvasva,hogy a megkötött szerződések érvényben maradtak annyi kikötéssel ,hogy a felvett hitelösszeg nem haladhatja meg azt a 8 millió feletti összeget amit írtak. Szerintem nem reális,hogy egyoldalúan feltudják mondani a megkötött szerződést, de ha lassan havonta módosítanak a felvételeken ki tudja,hogy legközelebb min változtatnak.
2021. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Te eltudtad érni őket azóta?
2021. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem:(

Meg mindig adategyeztetes alatt van a statuszom is.

2021. dec. 27. 15:47
 9/17 anonim válasza:
Van valami hír a módosítás előtti szerződésekről?
2022. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma kaptam meg, szóval még mennek a meglévōk!:)
2022. jan. 6. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!