Hogyan tudnám rendezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lakáshitelem, 2 személyi kölcsönöm és egy á hitelem. Az összeg kb 5 millió ft. Szeretném a hiteleket össze vinni, de fogalmam sincs hol és hogyan induljak el vagy mivel jár. Google szerint van adósság rendező hitel vagy szabad felhasználású hitel. Tudtok nekem ajánlani valakit, aki bank független és ebben tud segíteni nekem? Köszönöm.
2021. dec. 5. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg "A" hiteled (azaz folyószámla hitelkereted) van, addig jó eséllyel más bank nem fog hitelt adni - menj be a saját bankodhoz és ott érdeklődj.
2021. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem kiváltásban gondolkodnék, hanem minél előbbi kifizetésben. Rangsorold a hiteleidet olyan szempontból, hogy melyik a legdrágább és szépen kezdj el gyűjtögetni a végtörlesztésükre. Érzésre a sor végén van a lakáshitel. Az nem baj, ha megmarad, általában viszonylag kedvező konstrukciók. Az A hiteltől és a személyi kölcsönöktől szabadulj mielőbb.
2021. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!