Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nemetorszagbol ugy jottem...

Nemetorszagbol ugy jottem haza hogy hatra maradt az aruhitel torlesztes a telefontorlesztes es minuszban voltak a bankkartyak. Ezen felul volt vonatbirsag is. Anyagilag ugy allunk hogy rendeznk szerenenk ezt hogyan birjuk megtenni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a cégeket, akiknek tartoztál...
2021. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emailre nem reagalnak. Telefonon nem birok mert nem beszelem olyan jol a nyelvet . Es Magyarorszagon elek. Nem tudom esetleg van e ott valami kozponti rendszer ahonnan le lehetne kerni a tartozasokat?!
2021. júl. 25. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs, de jól teszed, ha fizetni akarsz, mert Európai fizetési meghagyás viszont van, amivel behajtják a pénzt és akkor már sokkal-sokkal többet kell fizetni.

Ha nem beszélsz olyan jól németül, akkor keresel egy tolmácsot, "kibéreled" egy fél - 1 órára és elintézed a dolgokat.

2021. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fizesd ki a tartozásokat. Ahová eddig törlesztettél, ugyanoda fizesd be ami elmaradásod van.
2021. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha régebbi ügy, akkor kellett, hogy küldjenek fizetési felszólítást, abban benne van, hogy hova és mennyit kell fizetni...
2021. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy itthon elek Magyarorszagon!
2021. júl. 26. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehat a lakcimrol kijelentkezeskor megadtad az uj cimet... igy aztan siman elernek elernek - vagy direktben vagy allamkozi jogsegely kereteben.
2021. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem.jelentkeztem ki! Es nen az a cel hogy megtalaljanak. Annal elobb szeretnem rendezni!
2021. aug. 19. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!