Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ingyenes készpénzfelvétel ?

Ingyenes készpénzfelvétel ?

Figyelt kérdés

sziasztok

az a problémám hogy amikor pénzt veszek fel az atmből , le vesz 2000 ft

igényelhetem hogy ingyenes legyen ? és ha igen hogyan ?

nekem ez igy sok havonta 2000 ft

otps vagyok


2021. nov. 30. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert nem volt más választás. Alapból nem korrekt ilyet aláíratni sem. Már azzal hogy használja a pénzem jól keres. Olyan bank kéne ahol mindig ingyenes a számla vezetés.
2021. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd már nekem azt, hogy egyetlen egy számlacsomag volt csak, amit kötni lehetett, mert az tuti nem igaz. És miért ne lenne korrekt ilyet kötni? Én vállalok egy feltételt, cserébe kapok kedvezményt. Ha nem teljesítem, nincs kedvezmény. Szerintem ez teljesen korrekt.
2021. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De mind ilyen feltétel volt. De keresek másik bankot hátha akad.
2021. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kell messzire menned, az otp-nél is van. Meg mindegyiknél.
2021. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom miről beszélsz megnéztem a kínálatot, mindegyiknél van valami feltétel. Másik bank kell
2021. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Feleségem is náluk van és nincs ilyen feltétel. De akkor menj másik bankhoz, mi tart vissza?
2021. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálam sem volt ilyen feltétel. Van egy fix bankszámladíj, aztán az megy a számlára (vagy nem), ami akar.


A másik bankszámlámnál már van feltétel. Nyilván én sem tudom majd teljesíteni, mivel nem oltatom be magam kötelezően vakcinával, így hamarosan állástalan leszek. Már most keresem a megoldást számlacsomag váltásra.

2021. dec. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!