Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magan befektetovel talalkozott...

Magan befektetovel talalkozott mar valaki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 12:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az hadititok, hogy a te terméked, szolgáltatásod, innovációd micsoda, vagy elárulod mihez keresel befektetőt?
2021. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Persze !! Gepi hoszigeteles szorastechnologia + anyag.. folyekony (ytong ) Petong...

Emi elominositett anyag egesvizsgalat ,prototipus gep szandeknyilatkozat nagy befektetotol .jovore lesz aktualis igazan ....

2021. nov. 26. 19:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Hú gyerek, a legtöbb hajléktalannak van egy jó sztorija, hogy miért dőlt romba az élete, a legtöbb valahogy így kezdődik: "Nem mentem el dolgozni, sok milliót kereshettem volna, de xy nem segített, meg lenyúlták az ötletem, stb." Egy marék apróval menj végig az utcán, hallgasd meg néhány csöves sztoriját, aztán szedd össze magad, és keress egy rendes állást az álmodozás helyett.
2021. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz kérdező?


[link]

2021. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
😀😀😀😀😀👏👏👏👏👌👌👌👌👌szigetelni lott betonnal? Jo szigetelo lehet... Amugy majdnem jo....
2021. nov. 26. 20:15
 16/21 A kérdező kommentje:
Eleg jokat irtal 💩💩!! Csak mar nem vagyok gyerek !! Nem nyuljak le mert le lett vedve!! Almodozni jo .reg tovabb mentem puszta alomnal......kulonben olyanok lennenk mint Te!! Bunko es keseru....
2021. nov. 26. 20:21
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez marpedig csak alom marad :)

De cafolj meg, kuld majd at a ceg nevet masfel ev mulva, meglassuk a szamokat

2021. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Neked? Hat ki vagy Te o ember😀👏
2021. nov. 26. 21:32
 19/21 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy "Gepi hoszigeteles szorastechnologia + anyag.. folyekony (ytong ) Petong" ez a pórusbeton és a habbeton, mindkettő elég jó szigetelő a hagyományoshoz képest.


A lőtt-beton egy gyűjtőfogalom, a hagyományos betonon és vakolaton kívül jelenti még a a különböző adalékos betonokat is, így pl. habbetont, alumínium-hidrides betonokat, pórusbetont és többek között a PS tartalmú betonokat.


A felsoroltak közül szerintem minimum a PS-ról mindenki tudja, hogy szigetelőanyagként használatos az építkezések során a többihez hasonlóan.


A kérdésem, hogy a már bejáratott és piacon levő termékekhez képest mivel jobb a tied???


Milyen vizsgálati dokumentációk állnak a rendelkezésedre a termékeddel kapcsolatban?

Mennyi pénzre van szükséged?

2021. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
petrocellthermosystem@gmail.com
2021. nov. 27. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!