Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magan befektetovel talalkozott...

Magan befektetovel talalkozott mar valaki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Max a mesékben vannak ilyenek.

Meg az álmodozók fantáziájában, akik azt hiszik hogy találhatnak valami balekot aki ellenszolgáltatás nélkül szponzorálni fogja a lázálmukat.

2021. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem hinnem mesekben van ilyen!!! Az elet tele van befektetesekkel...Nem ellenszolgaltatas ...uzlet!!!

Talalmanyokat is finanszirozzak...foleg ha bizonyitottan jo

Ha nem itt akkor kulfoldon

Rubik is igy jart...( Jol)

2021. nov. 26. 13:05
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen, inditottam mar vallalkozast csendestarsal
2021. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne. Én is fektettem már be magánszemélyként.
2021. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ipari innovacios technologia ..

Versenytars nelkul!!

2021. nov. 26. 13:52
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

"Talalmanyokat is finanszirozzak..." - Egy üzlettársam sokszor csinált ilyet, pl. egy kiscsajt bejuttatott egy suliba, fizette a tanulmányait, hogy ott figyelje az egyik osztálytársát (üzleti szempontból kifizetődő volt), suli után pedig egy munkahelyre juttatta be, hogy onnét információt szerezzen (szintén kifizetődő volt).

Ez Magyarországon csak kicsiben és azonnal működik - ha te vasból aranyat tudsz csinálni az "Ipari innovacios technologia"-val, attól még egy befektető nem fog 100 milliót rádbízni :)

2021. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A-B 20.000.000ft... C re mar van partner.....ott joval tobb penzrol van mar szo!!! Ki mondta tobb szaz milliot csak ram biznanak....😀

A vallalkozas vezetes ekkora szinten nem egyedul megy!

2021. nov. 26. 14:20
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem mindig befektetőnek akar mindenki bevonni az ötletelése során, közben meg csak minimálisan bérminimum felett keresek mérnökként.

Nem iszom, nem dohányzok és a lakhatásom is megvan havi 20-30e-ből, az élelmiszert részben megtermelem, így havi 100e körül teszek félre.

2021. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
"A-B 20.000.000ft... C re mar van partner" - Mindjárt gondoltam, akinek bilibe lóg a keze, mindig úgy gondolja, hogy hegyeket tudna megmozgatni, ha előtte elvinné valaki a dombokat... csak a dombokat vidd el, semmi az egész, a hegyet már megoldom :D
2021. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem!!! A befekteto biztosra megy!! Kockazati toket mondanak !! De tegy meg mindent ,hogy tutiba

Jojjon !! Nincs bilibe kez ...tobb eves kutato munka szamtalan kisernet es sok penz van mar benne..👏😀

2021. nov. 26. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!