Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan szüntethetem meg a...

Hogyan szüntethetem meg a bankszámlát?

Figyelt kérdés

Szeretném beszüntetni a bankszámlámat. Az OTP bank online alkalmazásában ez lehetséges? Találtam egy hozzáférés letiltása menüpontot.

Valaki csinált már ilyet?

Személyesen sajnos nem tudok megjelenni


2021. okt. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt csak személyesen intézheted szerintem.
2021. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Csak szemelyesen lehet. Mar tobbszor beszeltem veluk, en is meg akarom szuntetni, de online nem lehet... Sot ha van deviza szamlad is vigyazni kell hogy olyan bankba menj ahol kezelnek deviza szamlat mert hanem siman atkuldenek egy masik bankba...
2021. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet online. Nekem nagyon friss a személyes számlazárás élménye. Több, mint 1.5 órát vett el az életemből a töketlenkedésük, de legalább egy életre megszabadultam az OTP-től. Rengeteget kellett várnom, mert ügycsoporton belül minden más sorszámmal rendelkező ügyfelet előbb hívtak, mint engem. Nyilvánvalóan látták, hogy számlazárásra húztam sorszámot, ezért direkt szemétségből később hívtak.
2021. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!