Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mely időtartam után derül ez...

Mely időtartam után derül ez ki a banknál, hogy nem ad hitelt? Nem hiszem, hogy ez 3 hónap lenne...

Figyelt kérdés
Ingatlan adásvétel esetén az eladónak nem tetszik, hogy a szerződésben benne lesz olyan kitétel, hogyha a banktól mi nem kapunk hitelt, az előzetes pozítív hitelbírálat ellenére, akkor vissza kell adnia a foglalót.

2021. szept. 5. 09:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
na ez szép. és nézi az ertekbecslo a környéken meg a ház állapotán kívül azt is hogy mennyire van felújítva?
2021. szept. 6. 17:20
 22/24 anonim ***** válasza:

Valamennyire figyelembe veszi,igen. Az előzetes hitelbírálat általában ingyenes, de ha fizetni kell, akkor is kb 30 ezer forint.


Sőt mondok egy jobbat.


Tudod párhuzamosan intézni az előzetes értékbecslést és az előzetes hitelbírálatot is. Ennek az az előnye hogy innentől garantált a dolog, és úgy írhatjátok a szerződést, és párhuzamosan fut a két dolog, nem pedig egymás után.

Innentől maga az igénylés a kész értékbecsléssel és a kész előzetes hitelbírálattal már csak pár nap.

2021. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"de van pénzünk mert idén adtunk el egy lakást, meg van teljes egészében a pénz"


Akkor minek rugózol a bankon? Kifizeted mellényzsebből azonnal és kész. Mindenki megnyugodhat.

2021. szept. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
azért mert felújításra szántam meg ha még marad akkor tesomat segíteni hogy ő is továbblephessen. A pénz sosem elég, de ha kell a banknak akkor természetesen oda fizetem az önerőt
2021. szept. 7. 07:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!