Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi értelme bankban tartani a...

Mi értelme bankban tartani a pénzt hogyha nem kamatozik és a banki költségek is az egekben?

Figyelt kérdés
Bent eleve veszti csak az értékét, ha meg mozgatni szeretném (utalás, készpénzfelvétel, stb) súlyos ezrekbe kerül.
2021. szept. 3. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
#9 - nem, nem írtam el. Átlagfizuja van a feleségemnek, nettó 220 ezer környéke, viszont még 28 alatt van, ezért van valami viszonylag olcsó számlacsomag az OTP-nél, amiben összegtől függetlenül 41 forint az átutalás díja.
2021. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es, megkérdeznéd, melyik az?

A fiam most tölti be a 23-at, lehet, hogy akkor átpályáznánk arra, mert az övénél brutál díjak vannak. Na jó, a számlavezetés ingyenes :-)

2021. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz Jump számlacsomag, de már nem igényelhető tudtommal, kivezeti az OTP.
2021. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
A bankban csak pár milla van. A megtakaritasaimat máshol tartom...
2021. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bankban csak pár százezer van. A többit tartós befektetési számlán tartom, és befektetem.


Az én számlacsomagom olyan, hogy utalásonként a 20 ezer feletti részre 0,33 %-ot számol fel a bank, de maximum 6 ezer forintot. Tehát 100 milliónál is 6 ezer forintot. Alatta semmit. Számlavezetési díjam havonta 206 forint + az éves kártyadíj.

2021. szept. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
... és a munkáltatóm hozzájárul a banki költségekhez évi 8 ezer forinttal, mert elvárás részükről, hogy bankszámlája legyen az összes dolgozónak...
2021. szept. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!