Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CSOK hitel nélkül? 1 gyerekre....

CSOK hitel nélkül? 1 gyerekre. Úgy néztem én jogosult lennék rá.. Na de ?

Figyelt kérdés
Hogyan érdemes neki kezdeni, papiron egyedülállóként vagy vonjuk be a párom akinek hitele van a lakáson ahol élünk? Nem tiszta ez a része nekem, hogy ilyenkor mivan. Nem akarunk több gyereket, 1 van, azt a 600 ezret szeretnénk a meglévő ingatlanra költeni, pl gyerekszoba felújításra.. bútorok stb azt lehet egyáltalán?
2021. szept. 1. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy mire lehet költeni? Igazolni is kell számlákkal? Nem számít, hogy van mar egy lakashitel a házon?
2021. szept. 1. 23:38
 2/5 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Nem. Hagyományos CSOK nem használható felújításra, csak bővítésre(ami nem 600 ezer volna). A Falusi CSOK használható rá, de felújítás esetén csak 300 ezer igényelhető, utólagosan, számlákkal igazoltan. Otthonfelújítási támogatás viszont tudsz igényelni rá, persze az is utólagos, számlákkal igazolt dolog.
2021. szept. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez offos..
2021. szept. 2. 08:46
 4/5 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Ezek a támogatások csak azoknak jók, akiknek amúgy is van pénze. A szegény embernek meg "szürkezónás" megoldások vannak csak.
2021. szept. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos :(
2021. szept. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!