Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönnel kapcsolato...

Személyi kölcsönnel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék személyi kölcsönt felvenni. Van már egy meglévő hitelem az OTP Banknál, amit most moratórium alatt nem fizetek. 2 milliót vettem fel annak idején, mert muszáj volt sajnos. Most újra hitelt szeretnék felvenni, amivel kiváltom az előzőt és még marad is belőle. Rengeteg tervem van és azért lenne szükségem rá. Adnának 4 millió Ft.-ot, így kiváltom a mostanit, marad 2 millió. Viszont sok a törlesztő részlete, havi 83 ezer Ft 7 évig. Tudtok tanácsot adni, hogy hol érdemes személyi kölcsönt felvenni, ahol a fele a törlesztő részlet. Köszönöm


N30


2021. aug. 19. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol.

A K&H-t néztem meg, mert ott van a számlám, 4 millió 6 évre is csak 69k.

Megnézed a bankok honlapján a kalkulátorokat és választasz

2021. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Jövedelemtől függ. A bank nem fogja nézni mire költöd a pénzt, így a 2 millió törlesztőjét is beleszámolják a JTM-be. De 250-300 nettóval már meg kéne kapnod. Hacsak nem kötnek bele a moratóriumba.
2021. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!