Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék 1,5 millió Ft...

Hogyan tudnék 1,5 millió Ft hoz jutni ?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy magán személytől kérnék kölcsön, szerződést is alá írnék amivel elismerem, hogy köteles vagyok havi szinten x összeget fizetni.

Természetesen egy olyan kamattal ami mindkét részről megfelel, mivel nyilván az adott személy is jól akar járni hosszú távon.

Sajnos nem bejelentett a munkám ezért a banki hitelek nem opciók.


Találhatok ilyen személyt?


2021. aug. 6. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Már régebben is ki írtad ezt a kérdést többször is. Akkor is el lett mondva a világon nincs akkora marha aki neked pénzt ad. Ez nem egy olyan világ ahol majd megsajnalnak és adnak. Van aki éhezik azokon se segít senki. Vagy csak nagyon minimálisan esetleg. Egyetlen ember adna neked uzsorás de szerintem azzal ne üzletelj. Úgysem fogod tudni vissza adni aztán úgy megvernek hogy le nyomorodsz. Aztán rá mennek a családra is ha van.
2021. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
el kell menni dolgozni és nem elverni hülyeségekre a fizetésed.
2021. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
12. Amúgy meg ja, ha csak havi 20 ezret félre tenne az is hosszú távon nagyon jó.
2021. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Eladod a vesed
2021. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező te annyira furcsa vagy...

"Nem vagyok meleg, se bisex se semmi más hülyeség"

És? Csak szét kel húznod a farpofád, meg kinyitnod a szád,élvezned nem kell. Utána elveszed a pénzt, mész tovább - ha meg tud enni valaki egy rovart mikor éhezik akkor a péniszt is be tudja fogadni pár percre ha tényleg nagyon akarja, sokan megtették már.

Hogyha erre az a válaszod, hogy te ilyenbe akkor se mennél bele ha anyad gyógyszerére kell a pénz, akkor most szólok, hogy az uzsorás megteheti veled ugyanezt. Mármint nem akkor amikor nem fizetsz, hanem amikor kedve tartja.

Hidd el hogy egyszerűbb találni egy bejelentett munkahelyet (es azonnal válthatsz mert nincs munkaszerződésed), de ha ez sem opció akkor én eladnám az ingóságaimat, másodállast vállalnék, igénybevennem a munkáltatói kölcsönt, nem ennék ha nem volna muszáj, vért (vagy mas mintat) adnek és egészségügyi kísérletekben próbálnék részt venni, gyűjtenék fém szemetet és én lennek a lomtalanítás sztárja.

Sajnos egyik metódus sem egyik napról a másikra ad 1.5milliót, aki előre akar jutni az a belét is kidolgozza. Ja és fontos megjegyezni, hogyha neked kell 1.5 millió és nem tudod elképzelni, hogy 1 éven belül félre tudd tenni ezt az összeget akkor a kamatot se bírod majd fizetni - ezt nem baszogatasból mondom mert van olyan, hogy kényszerhelyzetbe kerül valaki.

2021. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!