Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék 1,5 millió Ft...

Hogyan tudnék 1,5 millió Ft hoz jutni ?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy magán személytől kérnék kölcsön, szerződést is alá írnék amivel elismerem, hogy köteles vagyok havi szinten x összeget fizetni.

Természetesen egy olyan kamattal ami mindkét részről megfelel, mivel nyilván az adott személy is jól akar járni hosszú távon.

Sajnos nem bejelentett a munkám ezért a banki hitelek nem opciók.


Találhatok ilyen személyt?


2021. aug. 6. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen biztosítok tudnál felmutatni, hogy vissza fogod fizetni a pénzt? Bocs, nincs munkám, ezért a bankok nem adnak, de te adjál. A bankok is azért nem adnak, mert nem tudják rajtad behajtani.
2021. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan ismerősöd, -jó ideig nem is lesz,- aki magánbanki tevékenységet folytathat.
2021. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Magánszemély nem adhat kölcsön kamatra és behajtani sem tudja rajtad sok éves pereskedés nélkül.

El sem tudom képzelni, vajon miért így akarsz pénzt...

2021. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Hány éves vagy és milyen nemű?
2021. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1es, nem azt mondtam hogy nincs munkám hanem azt hogy nem bejelentett.


3as, azért gondoltam erre mert ennyi pénzt összeszedni idő, viszont részletben vissza fizetni egyszerűbb olyan szempontból hogy egyben és hamar megkapom.

De nyilván te is tudod miért léteznek a hitelek.

Nyilván nem az életem függ rajta de érdeklődés képpen egyelőre csak feltételes módban Kíváncsiskodom hogy van egyáltalán ilyenre lehetőség.


4es, sajnos nem lány vagyok aki szét teheti a lábát hogy "gyorsan össze szedje

2021. aug. 6. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj.... vannak ilyen "hitelező" emberek...

Ezek nem fognak tőled papírt kérni pláne nem fogja aláírni.

De ad.

Aztán ha nem fizetsz akkor először jo esetben csak megkér. De van hogy már elsőre is üt. De másodjára biztosan.

2021. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

"4es, sajnos nem lány vagyok aki szét teheti a lábát hogy "gyorsan össze szedje"


Ha annyira sajnálod, akkor megsúgom, hogy férfi prostikra is van igény.

2021. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, se bisex se semmi más hülyeség, tudja fene hány identitást találtak már ki.
2021. aug. 7. 00:29
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerű, csak mindig félre kell raknod a fizetésed egy részét és ha eljön az idő és szükséged van nagyobb összegre akkor már ott van. Nincs kamat és apró betűs rész.
2021. aug. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Megpróbálsz a providenttől vagy valami hasonló cégtől pénzt kölcsönözni (ez pár százezer). Azután összeszeded az értékeidet és elmész a zálogházba. Majd a rokonoktól és ismerősöktől is megpróbálsz kölcsönkérni. Végül elmész vérplazmát adni pénzért és mellette többet dolgozol.


Magánszemély fedezet nélkül nem fog neked soha kölcsönözni 1,5 milliót.

2021. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!