Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hagyatéki tárgyalást milyen...

Hagyatéki tárgyalást milyen esetben lehet újra kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden leirom a tortenetem. Anyukam meghalt 2012ben. Volt egy kis haza,amit en nem akartam,de a nagyszuleim mindenaron megakartak tartani rajtam keresztul. Par evvel kesobb mikor 18lettem megorokoltem es akkor derult ki,hogy hitel lett ra felveve,amirol mindenki tudott csak en nem. En igy mindenestol megkaptam. Mentem is egybol ugyvedhez,2 lemondo nyilatkozatot is kuldtunk ,valasz nem erzkezett ra egyszer sem, a bank (takarekszovetkezet) viszont azota is minden evben (3ev) kuld egy levelet egyre nagyobb osszegben,hogy ennyit kamatozott,ennyit kell fizetnem. Az ugyved azt mondja beleakarnak huzni a csobe,de a lemondasra nem reagalnak.Lehet uj hagyateki targyalast kerni? A regi targyalason a nagymama jelent meg,mint hivatalos gyam,en errol se tudtam. O iratta az en nevemre,o eroskodott,hogy ez a haz maradjon. Szivem szerint ra iratnam vagy atajandekoznam az egeszet neki. 13eves voltam mikor a nevemre kerult es az evek alatt senki nem mondta el hogy hitel van rajta.

Most a behajto ceg megtalalta a munkahelyem es leakarjak vonni a penzembol,de 2honapja szultem igy ugy nez ki,megtudom kerulni ezt. Jovoheten megyek egy masik ugyvedhez,addig is tudna valaki valami felvilagositast adni vagy valami otletet,hogy mit lehet tenni ebben az esetben. En eddig sem akartam azt a hazat,ezutan sem szeretnem.



2021. aug. 2. 14:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekiajándékozni nem fogod tudni, ahhoz az ő aláírása is kell.
2021. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!